Web Sitesi Fiyatları

Web Sitesi Fiyatlandırması Nedir? Nasıl Yapılmaktadır?

En Uygun Fiyatınızı Veya Planınızı Seçin

  • Temsil ettikleri işletmeler gibi, web siteleri de hepsi eşit değildir. Web siteleri çeşitli amaçlara hizmet eder, farklı teknolojilere sahiptir ve bu nedenle tasarım ve işlevsellik düzeyi arttıkça ve şirketinizin ihtiyaçlarına göre daha karmaşık hale geldikçe maliyetler büyük ölçüde değişebilir.

Web sitesi yapımları, inanılmaz derecede ucuz olan 500₺ 'lik aralığından 10.000₺ ve ötesine kadar her yerde olabilir. Fiyatlardaki bu büyük aralığa neyin sebep olduğuna dair birçok soru soruyoruz. Web siteleri ve otomobiller arasındaki benzerlikleri görebiliyoruz. Bu karşılaştırmalar üzerine çizim yapmanın, web sitesi fiyatlandırmasının büyük ölçekte bir miktar ışık tutacağını düşünüyoruz.

Ne Ödediysen Onu Alırsın, Dönemi.

Kullanılmış bir Honda'nın fiyatı için yeni bir Mercedes almanız son derece nadirdir. Bir web sitesi oluşturmaya gidebilmek için oldukça fazla zaman ve çaba vardır ve tüm bu zaman ve çabalar yüksek fiyata eklenebilir. Araştırma - Web sitesi fiyatlandırması ile ilgili bilgiler - Draje Web Tasarım Yeni bir Mercedes ile aynı. Otomobil üreticilerinin araştırma ve geliştirme, rüzgar tüneli testleri, yol testleri ve otomobil tasarımlarının tekrarı haline gelmeleri için saatlerce ve saatte zaman harcanıyor. Aynı öğeler web sitelerine uygulanabilir. Spektrumun üst ucunda, pazar araştırması, rakip araştırması, içerik stratejisi, bilgi mimarisi ve müşteri hedefleri ve personelleri de dahil olmak üzere web sitenizin dijital pazarlama stratejisi saatler süren zamanlar olacaktır .

kod çözümleri

Damla Etkisi

Her zaman araba dünyasında ilginç bulduğumuz şeylerden biri, aşağıya açılan etki oldu. Demek istediğim, Mercedes, BMW, Audi, ve benzeri gibi üst düzey otomobillerin, yeni birkaç işlevsellik yaratacağı ve daha sonra birkaç yıl içinde daha az pahalı otomobil üreticilerine akacak yeni bir işlevsellik yaratacağıdır. İşlevselliğin ne kadar yeni olursa maliyeti o kadar artar. Araba üreticilerinin, başka hiçbir üreticinin sunmadığı yeni bir gadget için ücret alacağını gördük. Bunun nedeni, yeni araçların güvenilir bir şekilde ve teknik özelliklerle çalıştığından emin olmak için harcanan zaman ve çaba miktarıdır. Web sitesi tasarımı için aynı şey söylenebilir. Duyarlı tasarım düşünün; sahneyi vurduğunda, duyarlı web siteleri bir prim geldi. Artık bu özellik internetin geri kalanına yayıldı, duyarlı bir site neredeyse bekleniyor.

Teknoloji her zaman bir araba fiyatını artıracak

Araba ne kadar fazla teknoloji içeriyorsa (seçenekleri düşünürsek) fiyat yükseliyor. Şerit ayrılma uyarı sistemi, ısıtmalı koltuklar, deri, moonroof ve navigasyon ister misiniz? Hepsi çoğu otomobilin fiyatını yükseltecekler. Bazı arabalar zaten söylediğin şeylerle mi geliyor? Evet, ama standart olarak gelen otomobiller zaten otomobilin fiyatını yansıtıyor. Yine, aynı web siteleri için de geçerlidir. Bir web sitesini çalıştırmak için gereken daha fazla teknoloji, daha fazla site maliyeti. Aracınızda yağmur algılayıcı silecekler veya bir web sitesi için seçilen bir CRM ile bütünleşen bir iletişim formu gibi görmeyeceğiniz bazı teknoloji. Bunları web siteniz için seçenekler olarak düşünebilirsiniz. CRM entegrasyonu, API bağlantısı ve etkinlik yönetimi gibi seçenekler, son fiyatı etkileyebilecek bu tür “seçenekler” in sadece birkaçıdır.

Önemli görünüyor

Yüzeyde görebildiğiniz şeye ilerlerken, hiç bir Lamborghini veya Ferrari'nin uygunluğunu gördünüz mü? Boya kusursuz, trim mükemmel bir şekilde uyuyor, çıngıraklar yok ve ustalık inanılmaz. Şimdi kiralık araçların uygunluğuna ve bitişiğine bakın. Boya ucuzdur, iç mekanın sürekli çıngırakları vardır ve kumaş koltuklar zaten on bin mil kullanımda kalmışlardır. Bununla nereye gideceğimi görebilirsiniz. Web dünyasında bu cilaya diyoruz. Bu, spektrumun bir ucunda Lamborghini olan el işi güzelliğe giden detaylara saatlerce ve saatlerce dikkat etmeniz gereken bir noktaya sahipken, diğer ucunda, dakikalar içinde bir makine tarafından gerçekleştirilen montaj hattı yapısı var. Bu, doğrudan web sitesinin yapısına dönüşebilir: bir web sitesinin içerdiği daha fazla animasyon, rollover ve lehçe, ne kadar zaman ve özelleştirme yapıldıysa ve fiyat ne kadar artacaktır. Alternatif olarak, araç montaj hattına benzer şablon web siteleri, kullanıcılarınız ve hedeflerinize uygun çözümlerle sıfırdan tasarlanan bir şey kadar neredeyse özelleştirilebilir değildir.

fiyat yükselişi

Ne yapabilir

Muhtemelen Lamborghini kampını almazsın çünkü bunun için inşa edilmedi. Otomobillerin spesiyaliteleri olabilir ve bu genellikle fiyatı etkiler. Hızlı gitmek için yapılmış bir araba mı istiyorsun? Daha fazla maliyete mal olacak. Bir dağa tırmanabilen bir araç ister misin? Daha fazla maliyete mal olacak. Aynı web siteleri için de geçerlidir. Bir alanda uzmanlaşmak ve üstün performans göstermek için bir web sitesi oluşturmak sitenin fiyatını etkileyebilir.

Her şey zamanla bitiyor

Araba işlevselliği, teknoloji, uzmanlık, ya da uyum ve bitişe ne kadar çok zaman verilirse, o kadar çok araba gider. Web siteleri aynıdır. İlgili süre, nihai fiyat etiketini doğrudan etkileyecektir.

Bir araba seçerken veya bir web sitesi oluşturulduğunda o kadar çok seçeneğe sahip olmanız karar vermeyi zorlaştırabilir. Karar, ihtiyaçlara, hedeflere veya bütçeye inebilir. Aracınızın fiyatını neyin etkileyebileceğini anlamak, bu kararı daha kolay hale getirmeye her zaman yardımcı olacaktır. Web siteleri için aynıdır; Web sitenizin fiyatını neyin etkileyebileceğini anlamak karar verme sürecine yardımcı olur ve ihtiyaçlarınız ve hedeflerinize daha iyi uyum sağlar.


  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı