SEO Paketleri

SEO paketlerimiz ile web sitenizin cirosunu yükseltmeye ne dersiniz? SEO paketlerimizin içeriğinde, site içi optimizasyon ve site dışı uygulanması gereken tüm profesyonel çalışmalar ve analizler yer almaktadır.

SEO Paketleri Ne İşe Yarar?

Search Engine Optimization’ın kısaltımı olan SEO, oluşturduğumuz paketler ile organik arama motoru sonuçları aracılığıyla web sitenize gelen trafik miktarını ve kalitesini artırmayı sağlamaktadır.

  • Siteniz Anahtar Kelimelerinizde Yükselir
  • Sitenizin Alexa Değeri Yükselir
  • Sitenizin Hit Artışı Yükselir
  • Sitenizin PageRank Değeri Yükselir
  • İçerikleriniz Daha Hızlı Google'da İndexlenir
  • Organik Ve Kalıcı Yükselmeye Sahip Olursunuz
seo paketleri

YÜKSELME GARANTİLİ SEO PAKETLERİ

Web Sitenizi Sıralamarda Yükseltecek Paketler


Sonuç odaklı ve doğru SEO paketi ile markanızı bugün büyütmeye hazır mısınız? Seo paketleri ve diğer süreçler ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.


SEO Fiyatları 2020

*Fiyatlarımıza %18 KDV Dahil DeğildirYükselme Garantisi

Garantili Olan SEO Çalışmaları 45 Gün İçerisinde Yükselme Göstermez İse Telafi Edilebilmektedir. Sizlere Ekibimiz Dahil Hiçbir SEO Firması İlk Sıra Ve 1. Sayfa Gibi Kesin Garantiler Veremez. Çalışmalar YÜKSELME Garantilidir, 45 Günde Yükselme Garantisi Başlangıç Durumu ile 45 Gün Sonraki Grafikler Arasında Ölçümlenen Deneyimlerimiz Sonucu Verilmiştir. 45 Gün Sonra, Aksi Bir Durumda Telafi Çalışması Ücretsiz Şekilde Yapılabilmektedir.Detaylı Raporlama

Paket Çalışma Süresince Haftalık Olarak Rapor Sunulur, Bu Rapor İçerisinde Yer Alan Öneri Ve Yönlendirmelerimiz, Teknik Hatalar VB. Rapor İçerinde Yer Alır, Bunların Uygulanması Gerekmektedir, Uygulanmadığı Durumda Yükselme Garantisi Geçerli Değildir. Çalışma Bitiminde Aylık Olarak Ekstra Bir Genel Rapor Sunulmaktadır. Hediye Olarak Yapılan Çalışmada Olsa Dahi Daima Raporlarımızda Eksiksiz Olarak Yer Almaktadır.

seo raporları

SEO Paketleri

SEOArama Motoru Optimizasyonu

SEO çalışmalarımızın daha başarılı olması için web sitelerinin kod yapısından başlıyoruz. 2012 yılında, Türkiye’nin bu alandaki ilk SEO iç ve dış SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz ile, SEO’daki gücüyle büyümüş bir ajans olarak, oldukça tecrübeli olduğumuz basit bir danışmanlıktan ziyade, detaylı analizler sonucu ürettiğimiz çözüm önerileri ile bitmiyor, çözümleri gerçekleştirerek başarıyı yakalıyoruz.

Başlamaya Hazır Mısın? İLETİŞİME GEÇ

Site SEO Analizi

Web sitenizin arama performansına katkıda bulunan tüm fırsatları ve eksiklikleri tanımlamak için 200+ bir SEO kontrol listesi hazırlıyoruz. İster web sitenizdeki tıklama oranlarını artırmak, isterse spam içerikli linkler için sayfalarınızı denetlemek için benzersiz meta açıklamalar yazıyor olsun, ayrıntılı arama optimizasyon sürecimiz, bir arama motoru sorgusu gönderdiğiniz anda olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Anahtar Kelime Analizi

Anahtar kelime araştırma sürecimize, keşif toplantımızdan, rakip web sitelerimizden ve anahtar kelime araçlarından elde edilen sektörünüzdeki en iyi anahtar kelimeleri belirleyerek başlarız. Ardından, arama sonucu sayfalarında içerik sıralamasının türlerini tanımlamak için seçilen anahtar kelimeleri kullanarak rekabet manzarasını araştırırız.

İçerik Optimizasyonu

Yeni keşfedilen anahtar kelime kümelerini kullanarak, arama motorlarının web sayfalarınızın konusunu anlamasına yardımcı olan belirli sayfa içi öğeleri ve meta verileri optimize ederiz. Bu, benzersiz alt başlık ve açıklama etiketlerinin yanı sıra şema işaretlemesinin eklenmesini içerebilir. Ayrıca içeriğinizi stratejik dahili bağlantı ve anahtar kelime yerleşimi ile optimize ederiz.

Detaylı Sonuç Analizi

Satış huninizin başarısını ölçmek için web sitenizde gelişmiş dönüşüm izleme ayarları yapmaktayız. Yeni fırsatları belirlemek ve beklentilerinizi karşıladığımızdan emin olmak için, haftalık, aylık ve üç aylık bazda hedefleri ve metrikleri analiz ederiz.

  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı