Responsive Duyarlı Tasarım

Tasarım ve içeriğin dinamik olarak ölçeklendirilmesi ve önceliklendirilmesiOptimal Bir Deneyim Sağlamak

Duyarlı web tasarımı, bir akıllı telefon veya 27 inçlik bir monitörde olsanız bile, çok çeşitli cihazlarda en iyi görüntüleme deneyimini sağlayan siteleri oluşturmamızı sağlar. Yeniden boyutlandırma, kaydırma ve kaydırma ya da ana platformlar için özelleştirilmiş mobil uygulamaların oluşturulmasının zaman ve masrafı olmaksızın kolay okuma ve gezinme sağlar.

Bu gerçekten çok iyi bir şey çünkü müşterilerinizin neredeyse yarısı akıllı telefonlarını kullanarak internete giriyor. Aslında mobil ve tablet taramasının masaüstü tabanlı erişimi üç ila beş yıl içinde tutması bekleniyor. Şu anda okuduğunuz bu sayfa, trafiğinin yüzde 31'ini akıllı telefonlardan ve tabletlerden alıyor.

Duyarlı tasarım, her kullanıcıya ve platforma uyacak şekilde dinamik olarak değişebilen bir site oluşturma özgürlüğünü sağlar. Bir medya sorgusu, sadece belirli cihaz sınıflarını hedeflememize ve aynı zamanda çalışmamızı gerçekleştiren cihazın fiziksel özelliklerini gerçek anlamda incelememize olanak sağlar. Daha sonra içeriği önceliklendiririz ve unsurlar değiştikçe ve kendilerini yeniden konumlandırdıkça stratejik seçimler yaparız. Örneğin, bir kullanıcı bir akıllı telefona göz atarken iletişim bilgilerini ve sosyal medya öğelerini vurgulayabilir veya bir kullanıcı bir tablet cihazında olduğunda metin boyutunu ve okunabilirliğini ayarlayabiliriz.

Mobil-ilk

Tipik bir duyarlı tasarım projesi sırasında, tasarımcılar masaüstü tasarımı ile başlar ve binlerce farklı cihaz ve ekran boyutunun belirlediği sayısız kesme noktası için içeriği önceliklendirmek ve ölçeklendirmek için çalışırlar. Ancak, belirli müşteriler için, mobil trafiği öncelikli olarak masaüstü mobil cihazlara göre önceliklendirmek isteyen kullanıcılar bu süreci tersine çevirir. Masaüstü versiyonunu taşımak yerine, içerik ilk olarak en küçük ekranlar için optimize edilir (mobil) ve ihtiyaç duyulduğunda, site daha az kısıtlı büyük platformlar için kademeli olarak geliştirilebilir. “Zarif bozulma” yerine “aşamalı geliştirme” düşünün.Başlamaya Hazır Mısın? Bizimle İletişime Geçin  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı