Özellikler

ANAHTAR, ESNEKLIK, MODÜLER TASARIM VE GELIŞTIRME DEDIĞIMIZ ŞEY.. Geleceğe Yönelik Web Siteleri Oluşturuyoruz.

Draje Web Tasarım'da düşündüğünüzden daha fazla özellik var

Herhangi bir yetkili içerik yönetim sistemi (CMS), kullanıcıların tüm içeriği merkezi bir arayüzden saklamalarını, düzenlemelerini ve yayınlamalarını sağlar. Çoğu durumda PHP'yi seçiyoruz çünkü inanılmaz derecede arkadaş canlısı.

arkadaş canlısı php

Neden PHP

İçeriği yönetmek ve yayınlamak için bir web sitesi yöneticisine rahatsız edici, sinir bozucu, tek boyutlu bir gösterge paneli sunun ve bir web sitesinin içeriğini bayat ve paranın CMS'yi güreşmek üzere batırdığını hızlı bir şekilde göreceksiniz. PHP, sezgisel, neredeyse basit bir içerik yayınlaması sağlayarak, tüm araçları yönetici kadrosunun ellerine geçirmeden ezberlemez. Ayrıca, web sitesi yöneticisinin günlük ihtiyaçlarını karşılamak için gösterge tablosunun görünümünü ve işlevlerini özelleştirebiliyoruz. Güncellemeler bir esinti, web sitesi taze ve herkes mutlu.

PHP inanılmaz derecede esnektir ve hayal edebileceğimiz neredeyse tüm web sitelerinin temelidir. Dünya çapında milyonlarca siteye güç sağlayan PHP, kullanıcı tarafından test edilen, topluluk tarafından desteklenen, açık kaynak kodlu, geniş çapta genişletilebilir CMS'lerdir.

PHP, anahtar kelime açısından zengin URL başlıkları oluşturmayı, meta bilgileri optimize etmeyi, XML site haritalarını güncel tutmayı ve hatta istediğiniz verilerini eklemeyi kolaylaştırır. Biraz eğitimle, site genelinde sayfa içeriğini optimize etmeyi öğrenebilirsiniz.

Modern Kavram Yanılgıları

Web sitelerinin nasıl çalıştığı konusunda yaygın bir yanlış anlama olduğunu gördük. Belki de eski bir bakış açısı.
“Tasarım zor kısmı değil mi? Bundan sonra, hepsi yokuş aşağı olmalı. ”
Üzgünüm, ama işimiz yeni başlıyor. Kusursuz bir şekilde faaliyet gösteren, markanızı güçlendiren ve kullanıcı beklentilerini karşılayan en basit web sitesini bile geliştirerek, bir web sitesinin faaliyet göstermesi gereken yaklaşık 15 milyon benzersiz, kararsız görüntüleme ortamını hesaba katmak kolay değildir. Dikkatli planlama, iyi bir öngörü ve tecrübe ile birlikte gereklidir.

Başarmış Olabiliriz Ama
Bu Çalışmamızı Bitirmez  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı