Nasıl Çalışır?

Draje Web Tasarım Projelerini Nasıl Yürütüyor? Her Şey Gelişmiş Müşteri Panelimiz İle Kontrolünüz Ve Kontrolümüz Altında, Tam İstediğiniz Gibi Hazırlanıyor.

01

Projenin Planlaması

Biz yaratmadan önce dinleriz. Müşteri panelinizden bizler ile planlama sürecinde sürekli irtibatta kalabilirsiniz. Değişimi artırmak, geliri artırmak ve dijital pazarlamanızı dönüştürmek için hedeflerinizi veya sorunlarınızı tam olarak anlamaya zaman ayırırız. Kanıtlanmış bir süreç kullanarak, her türlü çaba, sağlam araştırma ve strateji ile desteklenen kaliteli dijital deneyimlerin yaratılmasına dökülür. Sizin gibi, işini büyütmek için buradayız, devam ettikçe bir şeyleri anlamaya değil.

proje planlama
proje hazırlama
02

Projenin Hazırlanması

Engellerin kurulmasına inanmıyoruz. Müşteri panelinizden bizlere projeniz hakkında detaylı bilgi/yazı/görsel dökümanlarınızı iletebilir, projeniz için notlar bırakabilir, görevler ekleyip, projenizin durumunu görebilirsiniz. Çözümlerimiz, dürüst, işbirlikçi müşteri-ajans ortaklıklarından doğar - kendi başımıza pişirdiğimiz çözümleri açığa çıkarmaz. Düşünceli, işbirlikçi strateji oturumları ve derin araştırmalarla, izleyicileriniz için en iyi dijital deneyimleri oluşturuyoruz. Temel olarak, beyaz tahta odamızda duvarlarda bizimle yazılarınızı istiyoruz.

03

Projenin Tamamlanması

Hassaslaştırıyoruz çünkü asla tatmin olmadık. Süreçlerinizi belirli hedeflerinize daha iyi uyacak şekilde test eder, geliştirir ve özelleştiririz ve sektörünüzdeki dijital deneyimi yeniden tanımlamak için çalışırız. Ayrıca, çalışmalarımız lansmandan sonra bitmiyor. Organizasyonunuzu dijital ekonomi için dönüştüren sezgisel deneyimler yarattığımızdan emin olmak için her deneyim web sitesi hedef izleme, test etme ve analitiklere dayalı olarak sürekli olarak rafine edilir.

proje tamamlama
devamlı destek
04

Devam Eden Destek

Sadece web siteleri oluşturup uzaklaşmıyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına dinamik olarak uyum sağlayan ve sürekli olarak dönüşüm oranını, sıklığını ve kalitesini artırmak için sürekli olarak gelişen satış varlıkları geliştirmek için şirketler ile iş ortaklığı yapıyoruz. İster tek bir yüksek kaliteli hizmet için olsun isterse eksiksiz bir dijital pazarlama çözümü için ihtiyacınız olsun, işinizi ilerleten ve sürekli pazarlama, potansiyel müşteri geliştirme için sürekli gelişen bir araç olarak hizmet veren dinamik, entegre web sistemleri oluşturmak için gerekli süreçlere sahibiz ve içerik oluşturmada yanınızdayız.

  • Bize Projenizden Bahsedin

  • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

  • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı