Hakkımızda

Draje Web Tasarım, Özel Web Tasarım Ve Geliştirme Ajansıdır. Sorunları Çözen Ve İşi Büyüten Web Tasarım Uzmanlarıyız.

hakkimizda görseli

Draje Web Tasarım


 • Alanımızda ölçülebilir bilgi deneyimine sahip, web sitesi tasarımı ve geliştirme alanlarında uzman, web sitesi bakımı ve müşteri dönüşüm oranını arttırabilir, dijital pazarlama stratejileri geliştirme kabiliyetimiz sayesinde, müşterilerilerimiz ile uzun süreli ve işbirlikçi ilişkiler kurabilen, dürüst uzmanlardan oluşan bir ekibiz .
 • Draje Web çok çeşitli görsel medyada mükemmel sonuçlar üretme yeteneğine sahiptir. İnandığımız işimizle gurur duyuyor ve çalışmalarımıza yansıtıyoruz.
 • Çalışmalarımızı gözden geçirmek için referanslarımız sayfasına göz atmayı sakın unutmayın. Mevcut web sitenizi geliştirmek, yenilemek veya yeni bir proje için ilk adımı atmak istiyorsanız, bizler ile canlı destek sistemimiz üzerinden veya 0850 480 4191 müşteri destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Hakkımızda

Draje Web Tasarım, İstanbul'da bulunan eksiksiz bir hizmet yaratıcı ajansdır. 2012 yılından günümüze Türkiye ve Uluslararası müşterileri ile çalışmaya devam etmektedir.

Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için çok çeşitli dijital projeler üzerinde çalıştık; Küçük ölçekli web sitelerinden yeni iş kurma stratejileri, büyük ölçekli gelişmiş e-ticaret platformlarına kadar geliştirmeye ek olarak, arama motoru optimizasyonu, dijital pazarlama ve marka bilinirliği konusunda da uzmanız. Projeniz ne olursa olsun, yardım etmek için buradayız.

Biz Kimiz ?

Web uzmanlarıyız. Sorunları tanımlayan ve çözümler sunan tasarımcılar, geliştiriciler, pazarlamacılar ve stratejistler ekibi. 2012 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana müşteri listemiz, kobi ​​şirketlerinden, Uluslararası şirketlere kadar çok çeşitli büyük ve küçük ölçekli şirketleri içeriyor. Bu sektördeki uzun ömürlülüğümüz ve tekrar eden işlerimizin, müşterilerimize olağanüstü sonuçlar sunma taahhüdümüzün pozitif olduğunu gözler önüne sermektedir. Firmamızın kumaşı bütünlük, yetkinlik ve yenilik üzerine kurulmuştur. Sadece ekibimizin herhangi bir uzmanı ile konuşarak Draje Web Tasarım'da bir şeylerin farklı olduğunu anlayacaksınız..

Odak Noktamız

Müşterilerimizin istek ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak, Draje Web Tasarım'ın odak noktalarından birisidir. Müşteri odaklı olma konusunda gurur duyuyoruz ve sonuç olarak birçok müşteri ile büyük, devam eden ilişkiler kurabilmekteyiz.


 • 2012 YILI KURULUŞ
 • 80+
  DÜNYA ÇAPINDA MÜŞTERİ
 • 250+
  TAMAMLANMIŞ PROJE
 • 10+
  UZMAN EKİP

Hedefimiz Nedir?

Draje Web Tasarım Yıllardır Kesintisiz Hizmet Vermekte Olup Bir Çok Projeye İmza Atmıştır. İlk Hedef 100% Müşteri Memnuniyetidir.

Ekibimize Katılmak İster Misiniz?

Eğer zekiysen, inanılmaz yeteneklisin, ya da sadece kelimeler için çok zekiysen, Draje Web Tasarım'da bir evin olabilir. Her zaman çalışkan, tutkulu insanlara ekibimize katılma arayışındayız.

KARİYER
 • Bize Projenizden Bahsedin

 • Ekibimiz Fiyat Teklifinizi Hazırlasın

 • Kaliteli Hizmet Sahibi Olun

WhatsApp Hattı